Amazon Marka Kaydı

Amazon Brand Registry

Amazon Marka Kaydı, markanızı daha doğru bir şekilde temsil etmenizi, ihlalleri belirlemenizi ve bildirmenizi ve ihlal durumlarını proaktif olarak önlememize yardımcı olabilecek bilgileri paylaşmanızı sağlayan araçlara erişmenizi sağlar.

Program kapsamındaki satıcılar herşeyden önce Amazon tarafından sattıkları markanın sahibi olarak kayıt altına alındıklarından birçok satıcının zamanına ve parasına mal olan “inauthenticity” şikayetlerinden (şu aşamada bir markanın sahtesini satmak olarak niteleyebiliriz) mümkün mertebe muaf tutulmaktadır.

Marka Kaydı (Tescili), marka adınızı kullanan Amazon ürün sayfaları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlayarak, müşterilerin markanızla ilişkili doğru bilgileri görme olasılığını artırır.

Amazon, insanların mümkün olan en geniş orijinal ürünleri bulabileceği ve keşfedebileceği, dünyanın en müşteri odaklı şirketi olmak için çok çalışmaktadır. Müşteri odaklı bir şirket olarak, müşteri güvenini kazanmak ve korumak için çok çalışıyoruz ve sahte ürünlerin satışını kesinlikle yasaklamak için elinden geleni yapıyor. Bu güveni korumak amacıyla muazzam ölçüde kaynak yatırımı sağlayarak sürekli yenilikler gerçekleştiriyor, sahte ürünleri tespit etme ve bu ürünlerin alıcılara ulaşmasını önleme yollarını geliştiriyor.

AMAZON MARKA TESCİLİ - 0216 533 47 33